нижнее меню » FIRMAST

OÜ Iberwest on loodud 2003. aasta märtsis ja sellest ajast alates töötab edukalt kinnisvaraturul. Selle aja jooksul on meie büroo ennast igati positiivsest küljest esitlenud; firmas töötavad kvalifitseeritud spetsialistid. 

Tavaliselt puudub inimestel piisav kogemus kinnisvara ostu-müügi valdkonnas, kuna vajadus selleks tekib võrdlemisi harva.

Kui Te soovite osta või müüa korterit ja olete jõudnud tehingu esimesele etapile, kerkib esile probleem korteri omandiõiguse kinnitamisel või tekivad mõned muud raskused. Sellisel juhul tuleb kindlasti mõelda osava vahendaja-kinnisvarabüroo kaasamisele.

Maakleri peamiseks eeliseks on tema kogemus ja paremad tingimused info vahendamiseks vajalikule kliendile. Samuti oskab maakler paremini esitleda müügi-, ostu- ja üüripakkumisi.

Omades vastavaid töökogemusi ja vilumust, võib OÜ Iberwest osutada kvalifitseeritud abi kinnisvara tehingute läbi viimisel.

Niina Korotkova
OÜ Iberwest kinnisvara direktor

Nüüd me asume siin:
Estonia, Tallinn, Pae 25-9
www.iberwest.ucoz.ru
www.iberwest.ru
**********************************************
Viimased uudised:

Meie baasis palju uut objektid üürida apartamentid Bulgaarias, uus hinnad. Palun võtke meiega ühendust lisainformatsiooni saamiseks.